Přeskočit na obsah
Vyčisti les

Úvod / Obsah, SEO / Vyčisti les

Vyčisti les

Linkbuilding pro dobrou věc

Jsme tým lidí, pro které je zodpovědné chování a vzdělávání důležitá součást života. Neustále hledáme cesty, jak je propojit s naší každodenní prací, která je spíše zaměřená na výsledky a čísla. Už 5 let víme, že to jde pomocí soutěže Vyčisti les. A baví to nás, naše klienty i zapojené školy, dětské domovy a tábory. O soutěži se můžete dozvědět více na stránkách Vyčistiles.cz.

O čem je projekt Vyčisti les?

Jednou z našich každodenních aktivit je získávat kvalitní zpětné odkazy pro naše klienty s cílem zlepšovat jejich SEO. 

Díky soutěži Vyčisti les získávají klienti kvalitní a relevantní zpětné odkazy od nekomerčních webů jako jsou školy, školky, mateřské školy, střední i vysoké školy, dětské domovy a tábory.

Na oplátku naši klienti věnují výhercům ceny, díky kterým si vybaví učebny nebo si užijí společný výlet.

Pro děti je soutěž nejen zábava, ale také způsob, jak se naučit společenské zodpovědnosti, ochraně přírody a kreativitě, protože musí vlastní aktivitu zdokumentovat, zpracovat do fotek a videí a oslovit s nimi porotu tvořenou i našimi klienty.

V konečném výsledku přináší soutěž hodnotu pro všechny zúčastněné.

A co výsledky?

Soutěž Vyčisti les nyní probíhá již 5. rokem a přinesla nám zajímavé výsledky. Každoročně se účastní několik desítek subjektů, z nichž nám 20-30 poskytne zpětné odkazy na svých webových stránkách. Soutěž trvá pár týdnů, během kterých se soutěžícími aktivně komunikujeme a na závěr s nezávislou porotou vybereme vítěze.

Z takto získaných odkazů, které je standardně problém získat, máme neskutečnou radost.

Co na to říká klient

Do soutěže Vycistiles.cz jsme se jako Invia.cz zapojili od samotného začátku. Jsme partnery i letošního ročníku! Rozhodně podporujeme myšlenku celého projektu. Líbí se nám kreativní koncept této akce, který obohacuje všechny účastníky.

 

Vladimír Šubr

SEO Specialist Invia.cz

Invia

Co na to říkají soutěžící

Do soutěže Vyčisti les jsme se zapojili, protože věříme, že výchova k odpovědnosti a respektu k přírodě je jednou z důležitých složek výchovy, kterou můžeme našim dětem předat. Proto jsme s dětmi vyrazili do lesa, který je nedaleko našeho dětského domova a posbírali všechny odpadky, co se v přírodě povalovaly. Tato aktivita byla pro děti nejen poučná, ale také zábavná. Se staršími dětmi jsme poté vytvořili video, které zdokumentovalo naši cestu. Velkou radost jsme měli hlavně z následné výhry, kterou jsme využili k pokrytí nákladů na společný víkendový výlet do Prahy. Pro děti to byl obrovský zážitek, některé z nich byly v Praze poprvé.

Gabriela Dobešová

Dětský domov Valašské Meziříčí

Žárovka

 

Naše škola se do projektu Vyčisti les zapojila z důvodu, že mnozí žáci i vyučující si začali při procházkách všímat, že okolí našeho města by potřebovalo uklidit, abychom se ve zdejší přírodě cítili příjemně. Shodou okolností jsme v tu dobu zaregistrovali výše zmíněný projekt, tak jsme si řekli, proč nespojit příjemné s užitečným :). Děti si uklízení náramně užily, předháněly se, kdo najde víc odpadu. Navíc jsme se všichni prošli na čerstvém vzduchu. Díky výhře budeme moci dětem částečně uhradit společný výlet do Prahy na konci školního roku.

Daniela Vávrová

ZŠ Omlenická 436, Kaplice

Žárovka

S dětmi jsme se do akce Vyčisti les zapojili již před dvěma lety. V čem nám to dávalo smysl? Chtěli jsme děti vytáhnout ven a ukázat jim místa v lesích, která máme rádi a která stojí za naši pozornost nejen při hraní, ale také k zamyšlení, jak se k těmto místům chová člověk, tedy i my. Vzali jsme pytle a rukavice a vyrazili na tradičně netradiční procházku. A ejhle, kolik se našlo věcí. Děti tato aktivita neskutečně bavila. Běhaly, sbíraly a pak jsme porovnávali všechny zajímavé nálezy a objevy. U některých se nám dokonce ani nepodařilo odhadnout k čemu sloužily. Výhru jsme použili na výlety, na zlepšení třídění v našem dětském domově a spacáky na letní stanování a nová lesní dobrodružství.

Monika Hamplová

Dětský domov Litovel

Žárovka

2024. Getfound s. r. o.
All Rights reserved.

Nahoru Nahoru